Tai seniausias atviras kartodromas Vilniaus mieste savo veiklą pradėjęs 1967 m. balandžio 28d. Ši diena oficialiai laikoma kartodromo gimtadieniu.
Per ilgus darbo metus trasa buvo ne vieną kartą rekonstruota ir atnaujinta: įrengtas papildomas apšvietimas, skirtas važiuoti tamsiuoju paros metu, įmontuota nauja šviesoforų sistema, atnaujinta laiko fiksavimo sistema, reguliariai prižiūrimas ir keičiamas kartingų parkas.

Šiuo metu  Plytinės kartodromo trasa atitinka visus kartingo sporto lenktynių trasų reikalavimus.
Per visus darbo metus sukaupėme didelę patirtį:  organizuojame varžybas, renginius su papildoma pramogine programa. Pagal pageidavimus nugalėtojus apdovanosime taurėmis, medaliais bei įteiksime diplomus. Visus norinčius aprūpinsime kombinezonais, šalmais ir pirštinėmis, taip pat suteikiame glaimybę įsigyti pošalmius. Instruktoriai prieš važiavimą papasakos išsamų instruktažą.

Jeigu nežinote, kur įsimintinai paminėti gimtadienį, bernvakarį ar mergvakarį – užsukite pas mus. Dirbame visus metus: ir žiemą, ir vasarą, tad patogiausią laiką Jūsų pramogai rezervuoti bus tikrai nesunku.
Taip pat visiems norintiems išmokti vairuoti kartą, patobulinti vairavimo įgūdžius ar tiesiog aktyviai prapramogauti siūlome standartinius važiavimus. Šių važiavimų metu ne tik gerai praleisite laiką, bet ir rasite bendraminčių!

 

Visą informaciją norintiems važiuoti savo nuosavu sportiniu kartingu rasite čia