Plytinės kartodromas įsikūręs Vilniaus mieste, tačiau apsuptas gamtos, tad savo renginiui turėsite išskirtinę erdvę. Galime įgyvendinti įvairiausias renginio idėjas bei formatus, nes turime didelę renginių organizavimo patirtį bei galimybes.Turime palapinę su šildymu ir stalais. Taip pat teikiame grill įrangos nuomos paslaugą. Švenčiam!

Sužinokite daugiau apie renginio organizavimą ir rezervuokite savo šventės laiką “Plytinės kartodrome” paskambinę mums telefonu +37069956704

 

RENGINIAI ĮMONĖMS arba DIDESNĖMS DRAUGŲ GRUPĖMS

Suderinus iš anksto renginio metu ar po jo yra galimybė atsivežti savo užkandžius bei gėrimus.

Jums galime pasiūlyti išsinuomoti erdvią lauko palapinę arba stalus su skėčiais esančius prie pat kartingų trasos. Stalų nuomos kaina sutartinė.

Renginio metu aprūpinsime Jus apranga, reikalinga važiavimui bei kompetentingi instruktoriai praves instruktažą.

Formatai grupėms:KAINOS:

Darbo dieną iki 17 val. – nuo 28 - 51 EUR/asmeniui

Darbo dieną nuo 17 val./savaitgaliais šventinėmis dienomis - nuo 32 - 53 EUR/asmeniui

Renginio kaina priklauso nuo Jūsų pasirinkto formato, dalyvių skaičiaus ir laiko.Dėl tikslios renginio kainos susisiekite +370 699 56 704 arba plytine@kartodromas.lt

Už renginį atiskaityti partnerių kuponais negalima.
Gimtadienis – viena svarbiausių metų švenčių! Nežinai kur švęsti? Užsuk pas mus! Ypatingai šventei galime paruošti prizus su Jūsų sugalvotu užrašu:Suderinus iš anksto renginio metu ar po jo yra galimybė atsivežti savo užkandžius bei gėrimus.

Jums galime pasiūlyti išsinuomoti erdvią lauko palapinę arba stalus su skėčiais esančius prie pat kartingų trasos. Stalų nuomos kaina sutartinė.

Renginio metu aprūpinsime Jus apranga, reikalinga važiavimui bei kompetetingi instruktoriai praves instruktažą.
Ieškai įsimintinos pramogos bernvakariui ar mergvakariui paminėti? Užsuk pas mus!Taip pat galime paruošti išsirinktą prizą su Jūsų sugalvotu užrašu:Visai grupei suteikiama 10% nuolaida papuošus kaltininką. Nuolaida galioja tik iš anksto rezervuotiems bernvakario/mergvakario važiavimams, vietoje nuolaida netaikoma.