Plytinės kartingo būrelis skirtas visiems vaikams nuo 6 iki 16 metų, kurie domisi kartingo sportu, automobiliais ar kitomis techninėmis sporto šakomis, trokšta suprasti ką reiškia pačiam valdyti kartą, išmokti lenktyniauti bei pajausti tikrą lenktynininkų „duoną“. Užsiėmimų metu mokysimės teisingos lenktyninės trajektorijos, kvalifikacijos bei lenktynių važiavimų strategijos, startų, lenkimų, kartų sandaros, važiavimo šlapiomis sąlygomis bei gudrybių kaip greičiausiai įveikti trasos ratą esant sniegui bei ledui.

Jūsų vaikas jaunesnis nei 6 metai? Užsukite pasimatuoti ir treneriai įvertins ar vaikas gali saugiai mokytis.

Užsiėmimuose vaikai skirstomi į grupes pagal turimus vairavimo įgūdžius, amžių bei ūgį. Taip užtikrinamas nuoseklus tobulėjimas ir pažengus į priekį, yra galimybė pereiti į grupę, atitinkančią dalyvio sugebėjimus.

VAIKŲ GRUPĖS:

MICRO – patys jauniausi, turintys mažiausiai įgūdžių (nuo 6 iki 8 metų);

MINI – vyresni, turintys daugiau įgūdžių (nuo 8 iki 11 metų);

JUNIOR – pažengusieji (vyriausieji, važiuoja su galingesne technika) (nuo 12 iki 16 metų).

Pasidalijimas į grupes leis greičiau ugdyti vaikų praktinius sugebėjimus bei teorines žinias. Jauniausiesiems vairuotojams teorija bus orientuota į jų amžiaus grupę, pateikiama glaustesnė, o vyresniesiems pateikiama platesnė, papildyta sudėtingesnėmis užduotimis.

MICRO bei MINI klasės užsiėmimų metu vaikai mokysis vairuoti vaikiškus SODI KID kartus, kurių galingumas 5,5 – 6 arklio galios (AG), pažengusieji JUNIOR galės sėsti ir prie suaugusiųjų  kartų SODI SR4 vairo (žiemą SODI GT4), kurių galingumas – 9 arklio galios (AG), o vyriausieji ir labiausiai patyrę vairutojai turės galimybę netgi važiuoti su mūsų galingiausiais – 13 arklio galios (AG) kartais. 

Planuojama vieno užsiėmimo trukmė apie 1 val. 30 min. – 2 val. Tačiau užsiėmimas gali vykti ir trumpiau/ilgiau, tai priklauso nuo vaikų skaičiaus.

*Rekomenduojamas vaikų ūgis į vaikišką kartą nuo 125 cm iki 145 cm ūgio.
Į didelį kartingą nuo 145-150 cm ūgio.

PASTABA: Tvarkaraštis gali kisti nuo norinčių dalyvauti kartingo būrelyje

Tikslų grafiką bei daugiau informacijos galite sužinoti telefonu +370 699 56704 arba el.paštu plytine@kartodromas.lt