INFORMACIJA SPORTININKAMS

Kartodromas tiesiogiai

Plytinės kartodrome nustatytu metu (informacija skiltyje „treniruotės“) gali treniruotis kartingo sporto sportininkai (toliau – sportininkai), turintys galiojančią Lietuvos Kartingo Federacijos (toliau – LKF) išduotą sportininko licenciją bei yra susipažinę su sportininkų taisyklėmis Plytinės kartodrome.

Taip pat Plytinės kartodrome galima treniruotis ir asmenims, neturintiems sportininko licencijos, bet turintiems savo techniškai tvarkingą kartą, tačiau jie negali važiuoti vienu srautu su sportininkais.

Informacija

Sportiniu kartu važiuojantis asmuo patvirtina, kad turi galiojančią Lietuvos Kartingo Federacijos (toliau – LKF) išduotą sportininko licenciją ir susipažino su taisyklėmis. Asmenims, neturintiems sportininko licencijos, į trasą išvažiuoti griežtai draudžiama trasoje važiuojant licencijuotiems sportininkams. Taip pat, šiems asmenims būtina užsipildyti specialią lankytojo formą (dėl formos kreiptis į kartodromo darbuotojus).

TRENIRUOČIŲ LAIKAS:
Darbo dienomis  - nuo 10:00 val. iki 13:00 val.
Savaitgaliais/šventinėmis dienomis -  nuo 10:00 val. iki 11:00 val. (pagal susitarimą iki 13:00 val.)
Prieš atvykstant treniruotis būtina pasiskambinti į kartodromą ir įsitikinti, kad jis nėra rezervuotas.

TRENIRUOČIŲ KAINA:
d.d. 10 val. - 13:00 val.; savaitgaliais ir šventinėmis dienomis 10:00 val. - 11:00 val. 30 EUR/sportininkuiMokestis renkamas už papildomas paslaugas:
1. Kombinezonas (1 vnt.) - 10 EUR
2. Šalmas (1 vnt.) - 10 EUR
4. Kaklo apsauga (1 vnt.) - 10 EUR
5. Pirštinių pora (1 vnt.) - 10 EUR
6. Elektros tiekimas vienos treniruotės metu - 20 EUR
7. Įstatoma sėdynė (1 vnt.) - 10 EUR